Hakkımızda

Han İstanbul, Türkiye’de Mücevher Sektörünün kalbi olan Kapalı Çarşı’da 2010 yılında kurulmuş olup o tarihten itibaren kendini geliştirerek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. 20 yıllık tecrübe ve birikimin sonucunda kurulan Han İstanbulmücevher sektöründe yenilikçi tasarımlar ve kaliteli ürünler üretme ilkesi ile yola çıkmıştır.

Firmamız sektördeki tecrübesinden aldığı güç ile kısa zamanda Türkiye’nin %100 yerli mücevher üretimi ve tasarımcısı olarak en iyi mücevher firmaları arasındaki yerini alınmıştır. Han İstanbul’u farklı kılan tasarıma, kaliteye ve insan ilişkilerine verdiği değerdir.

Bayilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte çıktığımız bu yolda her geçen yıl tecrübemizi ve birikimimizi işimize aktararak, en iyi olma ve en güzeli üretme gayesiyle sektördeki yerimizi sağlamlaştırıyoruz.

Mücevher sektöründe en iyiyi üretmek konusundaki tutkumuz sayesinde, yurt içi ve yurt dışında tercih edilen üretici olma hedefimizin peşinde koşmakta; sektörümüze ve ülkemize değer katmanın sorumluluğu ile çalışmaktayız.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR